Kolejne spotkanie klubowiczów Dyskusyjnego Klubu Książki odbyło się w czwartkowe popołudnie, tym razem już w Filii Nr 2, mieszczącej się przy ulicy Księżnej Anny 2. Na dzisiejszym spotkaniu dyskutowaliśmy o książce Amandy Peters, pt. "Zbieracze borówek".
Dziękujemy za Waszą obecność, inspirującą dyskusję, wymianę refleksji i wyjątkową atmosferę.
Życzymy wspaniałego letniego wypoczynku i do zobaczenia we wrześniu z otwartą głową i sercem do książek.





Brak komentarzy:
Prześlij komentarz