czwartek, 25 czerwca 2026

Zakręceni wokół książki - czyli kolejne spotkanie klubowiczów DKK

 

Kolejne spotkanie klubowiczów Dyskusyjnego Klubu Książki odbyło się w czwartkowe popołudnie, tym razem już w Filii Nr 2, mieszczącej się przy ulicy Księżnej Anny 2. Na dzisiejszym spotkaniu dyskutowaliśmy o książce Amandy Peters, pt. "Zbieracze borówek". 

Dziękujemy za Waszą obecność, inspirującą dyskusję, wymianę refleksji i wyjątkową atmosferę. 

Życzymy wspaniałego letniego wypoczynku i do zobaczenia we wrześniu z otwartą głową i sercem do książek. 

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz