poniedziałek, 22 czerwca 2026

Dyskusyjny Klub Książki wraca do Dwójki - czekamy na Was

 

Na kolejne spotkanie pasjonatów dobrych książek, ciekawych dyskusji i aromatycznej kawy zapraszamy tym razem do odmienionej filii bibliotecznej Nr 2, mieszczącej się przy ulicy Księżnej Anny 2. CZAS START: 25 czerwca, godzina 15.00.
 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz