Dyskusyjny Klub Książki wraca do Dwójki - czekamy na Was
Na kolejne spotkanie pasjonatów dobrych książek, ciekawych dyskusji i aromatycznej kawy zapraszamy tym razem do odmienionej filii bibliotecznej Nr 2, mieszczącej się przy ulicy Księżnej Anny 2. CZAS START: 25 czerwca, godzina 15.00.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz